20181021

Сервіси для створення інтерактивних і електронних книг

День за днем зростає потреба в застосуванні ефективних засобів навчання, які допоможуть підвищити представлення навчального матеріалу, зацікавити учнів, підвищити їх мотивацію до вивчення предмета, стимулювати розумову діяльність і розвивати творчий потенціал. Реалізація розвиваючого потенціалу загальної та середньої освіти і вимагає переходу до нової форми діяльності вчителя: організації самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів, відкриття ними нових знань і способів дій, тобто до активної діяльності учнів на уроці (і не тільки історії) з іншими суб'єктами та об'єктами навчальної діяльності, створення і використання дидактичних матеріалів нового покоління.
Дидактичний матеріал — особливий тип наочного навчального посібника, переважно карти, таблиці, набори карток з текстом, цифрами або малюнками, реактиви, рослини тощо, які роздаються учням для самостійної роботи в класі і вдома або демонструються вчителем перед усім класом. Вікіпедія

До сервісів для створення дидактичних матеріалів можна віднести ті, що дозволяють створити щось на зразок карток чи таблиць, електронні конструктори уроків і навчальних посібників.

Електронна книга (посібник) як формат поширення інформації поступово витісняє з ринку традиційні "паперові" варіанти- і це цілком виправдано. Різноманіття гаджетів робить вивчення необхідних матеріалів доступним, незалежновід місця і часу їх прочитання, а об'єми електронних навчальних посібників і корисних книг в електронному форматі несумінівно компактніше.

У зв'язку з цим з'являється велика кількість програм і он-лайн сервісів для створення електронних книг, а також для їх читання. За допомогою цих сервісів є можливість не лише створювати, читати електронні книги, але і опубліковувати на сайтах.

Сервіси для створення інтерактивних і електронних книг

FlipSnack – онлайн сервіс, за допомогою якого можна легко і оперативно створити електронну книгу і опублікувати її на сайті або форумі. FlipSnack дозволяє конвертувати PDF документи в Flash. Це ідеальне рішення для тих, хто бажає вставляти книги, журнали, каталоги, газети, портфоліо або будь-який інший документ на сайт або блог. Після цього ви можете вставляти вашу колекцію електронних книг, завантажувати або передавати їх на сайти соціальних мереж, таких як Facebook.

Batalugu - Сервіс для створення електронних книг для дітей. Засновник сайту - Dorit Rosen, яка сама пише дитячі казки. Тепер за допомогою цього проекту будь-який той, що бажає зможе написати і красиво оформити казку для дітей в цифровому форматі. Можна використати власні матеріали для створення книги або ж користуватися ресурсами бази даних проекту. Доступ до матеріалів безкоштовний.

Storyjumper - Ресурс, який надає дітям, їх батькам, а також усім любителям писати книги набір інструментів для створення ілюстрованих книжок з різними історіями для дітей. Можна використати свої власні матеріали, а також матеріали, наявні на сайті. Користування ресурсом не вимагає оплати. Проте якщо Ви захочете замовити свою книгу в традиційному паперовому варіанті, припаде, звичайно ж, внести плату.

Epubbud - Сайт, який дозволяє створювати свої власні електронні книги і ілюстрації до них в e - PUB форматі і ділитися ними. Творці сайту описують його як щось дуже схоже на "YouTube для дитячих електронних книг". Книги, представлені на цьому сайті, можна також читати за допомогою iPad, iPhone або iPod touch, встановивши додаток iBooks.

Storycove.com - StoryCove - це відмічена різними нагородами широко відома програма для читання, Діти люблять історії, зібрані на StoryCove, тому що вони дуже цікаві. Ці історії багато ілюстровані, прості у використанні, а головне, вони допомагають розвинути у дітей любов до читання і розвинути у них позитивні риси вдачі і здатність приймати правильні рішення. Розробники створили цілий ряд пристосувань, щоб діти могли досліджувати ці безсмертні твори: програма формування начитаності (Reading Intervention Program), інтерактивні історії і плани уроків з анімацією (Online animated stories and lesson plans), розділені по рівнях книжки з картинками (Leveled picture)

RealeWriter - це програма, яка дозволяє дітям (і дорослим) різного віку створювати повчальні книжки з картинками . Він також дає дітям доступ до тисяч безкоштовних RealeBooks, створених дітьми, батьками і учителями. Крім того, створені тут книги можуть бути роздруковані, відправлені друзям і близьким по електронній пошті, а також поміщені в он-лайн бібліотеку. Програму можна викачати на офіційному сайті проекту.

CAST UDL Book builder - Цей прекрасний і безкоштовний онлайн- інструмент дозволяє створювати власні інтерактивні "книги", щоб допомогти юним читачам освоїти навички читання і творчості.

Myebook - Цей прекрасний і безкоштовний онлайн- інструмент дозволяє створювати власні інтерактивні "книги", щоб допомогти юним читачам освоїти навички читання і творчості.

Shasoft eBook - Це програма для створення електронних книг у форматі Shasoft eBook. Створену книгу можна читати на будь-якому мобільному телефоні з підтримкою java.

Kindle - Компанія Kindle представила спеціалізований сервіс для вчителів, що дозволяє самостійно створювати електронні підручники.
За допомогою редактора Kindle Textbook Creator користувачі можуть швидко і безкоштовно перетворити звичайний файл PDF в електронну книгу з картинками, закладками та іншими корисними доповненнями.
Функціонал програми дозволяє виділяти ключові поняття різними кольорами, додавати замітки, робити картки для запам'ятовування і шукати потрібні слова у словнику.
Після створення електронного підручника викладачі можуть публікувати власні книги в Інтернет-магазині Kindle і заробляти на цьому – всім авторам, що створив в Kindle Textbook Creator електронний підручник, належить до 70% виручки, отриманої з продажу видання.

Ridero – це електронна видавнича платформа для незалежних авторів, яка дозволяє авторам будь-яких жанрів за кілька хвилин безкоштовно перетворити книги з текстового файлу в повноцінно зверстану електронну та паперову книгу з наступним розміщенням її в провідних онлайн-магазинах (Озон, Litres та інших).

Немає коментарів:

Дописати коментар